Monday, March 12, 2007

Program : Microsoft Office Enterprise 2007 (Türkçe)


Office Enterprise 2007, konum veya ağ durumuna bakılmaksızın, başkalarıyla işbirliği yapması ve bilgilerle verimli bir biçimde çalışması gereken kişiler için sağlanmış en eksiksiz Microsoft araç kümesidir.

Office Enterprise 2007, Microsoft Office Professional Plus 2007'nin kuvvetli yönlerini temel alır ve kişilerin işbirliği içinde çalışarak her türlü bilgiyi verimlilikle toplamalarına, depolamalarına, düzenlemelerine, bulmalarına ve kolayca paylaşmalarına olanak tanıyan iki ek araç sağlar: Microsoft Office Groove 2007 ve Microsoft Office OneNote 2007. Office Groove 2007, ekiplerin, en az BT desteğiyle, konumdan bağımsız olarak birlikte çalışabilmeleri için zengin ve daha güvenli bir işbirliği ortamı sağlar. Office OneNote 2007 ise, ekiplerin daha kısa sürede daha iyi sonuçlar üretebilmeleri için, neredeyse her tür içeriğe yönelik eksiksiz bilgi yönetimi özellikleri sunar.

Office Enterprise 2007, konum veya ağ durumuna bakılmaksızın, başkalarıyla işbirliği yapması ve bilgilerle verimli bir biçimde çalışması gereken kişiler için sağlanmış en eksiksiz Microsoft araç kümesidir. Office Enterprise 2007, Microsoft Office Professional Plus 2007'nin güçlü yönlerini temel alır ve buna Microsoft Office Groove 2007 ve Microsoft Office OneNote 2007'nin de eklenmesiyle, kişilerin işbirliği yaparak bilgileri daha verimli oluşturmalarına, yönetmelerine ve kullanmalarına olanak sağlar. Sizin ve kuruluşunuzun daha kısa sürede daha iyi sonuçlar üretmesine yardımcı olması bakımından, Office Enterprise 2007'nin ilk 10 avantajı şöyle sıralanabilir:

1. Diğer kullanıcılarla dinamik olarak çalışın ve bilgileri istediğiniz konumdan paylaşın.

Office Groove 2007 bir masaüstü yazılımı olduğundan, şirket ağına bağlı olmadığınızda bile, istediğiniz konumdan, kuruluş içindeki ve kuruluşlar çapındaki diğer kullanıcılarla birlikte çalışabilir ve bilgileri paylaşabilirisiniz.

2. Bilgileri ekip üyeleriyle gerçek zamanlı paylaşın.

Ekip üyeleri, Office Groove 2007 çalışma alanlarında paylaşılan dosyaları ve ekip tartışmalarını eşzamanlı olarak güncelleştirebilir. Office OneNote 2007 ayrıca, canlı paylaşım oturumu olanağı sunarak farklı konumlarda bulunan kişilerin birlikte gerçek zamanlı çalışmalarına yardımcı olur. Canlı oturumda, çok sayıda kullanıcı aynı not sayfasının yanı sıra görevleri, araştırmaları ve beyin fırtınası fikirlerini aynı anda görüntüleyebilir ve düzenleyebilir.

3. Tüm bilgilerin değerini ve erişilebilirliğini en üst düzeye çıkarın.

Office OneNote 2007 sayesinde, el yazısıyla yazılmış notlar, ses ve görüntü kayıtları, biçimlendirilmiş belgeler ve durgun görüntüler dahil, birbirinden tamamen farklı bilgileri tek bir yerde birleştirebilirsiniz. Daha önce yapılandırılmamış bu içerik Microsoft Office SharePoint Server 2007'ye kaydedildiğinde resmi bir proje kaydının parçası olarak herkes tarafından kullanılabilir hale gelir. Office OneNote 2007 ve Office SharePoint Server 2007'nin gelişmiş arama özelliklerini kullanarak içeriğe kolayca erişebilir ve böylelikle çalışmanın yinelenmesi maliyetinden kurtulabilirsiniz.

4. Birlikte çalışarak bilgileri kolayca paylaşın ve depolayın.

Office Groove 2007, Office OneNote 2007 ve Office SharePoint Server 2007 birlikte, ekiplerin ve kuruluşların birlikte çalışıp bilgileri paylaşabilecekleri kapsamlı bir ortam sağlar. Office Groove 2007 ve Office OneNote 2007 dinamik çalışma için zengin bir ekip işbirliği araçları kümesi sağlar. Ayrıca, Office SharePoint Server 2007, iş akışı, tamamlanmış belgeler ve diğer proje kayıtları için erişim araçları ve daha uzun süreli depolama olanağı sunar.

5. Ekip üyeleriyle otomatik eşitleme yapın.

Çevrimdışına çıkmadan önce Office Groove 2007 çalışma alanlarından veya Office OneNote 2007 not defterlerinden bilgi yüklemenize ya da yeniden bağlandığınızda değişiklikleri karşıya yüklemenize gerek yoktur. Internet bağlantısı sağlandığında, çevrimdışı çalışmalar tüm ekip üyeleri arasında otomatik olarak eşitlenir. İster çevrimiçi, ister çevrimdışı olun, ilgili olduğunuz proje verilerine sürekli erişim sağlayabilir ve bu verilerle sürekli çalışabilirsiniz.

6. Proje değişiklik bildirimleriyle güncel kalın.

Office Groove 2007'de, ekip üyelerinin etkinliğini ve belgelerde yapılan değişiklikleri izleyerek en son proje bilgilerini daha rahat görebilirsiniz. Sesli uyarılar ve metin uyarıları belirli değişiklikleri size bildirerek, güncelleştirmeleri denetleme gereksinimini ortadan kaldırır.

7. E-posta depolama ve bant genişliği etkinliğini artırın.

Hem Office Groove 2007 hem de Office OneNote 2007, işbirliği etkinliklerini e-postanın dışına taşıyıp, belgeleri e-posta ile gönderme gereksinimini ortadan kaldırarak ve e-posta hesabınızın depolama kapasitesi içinde kalmasına yardımcı olarak e-posta depolama gereksinimlerinin azalmasını sağlar. Ayrıca, Office Groove 2007 veri eşitlemeyi verimli bir biçimde işler. Yalnızca dosyalarda yapılan değişikliklerin gönderilmesi sayesinde, bant genişliği kullanımı azalır ve ekip üyeleriyle bilgi alışverişiniz hızlanır.

8. Paylaşılan bilgilerin güvenliğini artırın.

Office Groove 2007'yi kullandığınızda, kablolu ve kablosuz ağlarda veri eşitlemesi sırasında ve bağlantısı olmayan dizüstü bilgisayarlarda bile güçlü şifrelemeye sahip gelişmiş güvenlik korumasından yararlanabilirsiniz. Bu güvenlik özelliği, fikri mülkiyetleri denetim altında tutmanıza yardımcı olur.

9. Diğer Microsoft Office sistemi yazılımlarıyla birlikte çalışın.

Office Enterprise 2007; Office SharePoint Server 2007, Microsoft Office Communicator 2007 ve Microsoft Office InfoPath 2007 dahil diğer Microsoft Office sistemi yazılımlarıyla tümleşik çalışır. Bu tümleşim, bu programlar arasında sorunsuz çalışmanıza olanak sağlar. Örneğin, ekipler Office Communicator 2007 ve Office OneNote 2007'yi birlikte kullanarak Office OneNote 2007 canlı paylaşım oturumuna video ve anlık ileti içeriği ve özellikleri ekleyebilir. Office Groove 2007 ve Office OneNote 2007'de oluşturulan içerik ayrıca, Office SharePoint Server 2007'de uzun süreli bir proje kaydı olarak depolanabilir.

10. Kendi işini gören özellikleri sayesinde BT'ye bağımlılığı azaltın.

Kuruluştaki ilk kurulumdan sonra Office Groove 2007, BT'den destek almaya gerek kalmadan, çalışma alanını hızlı bir şekilde ayarlayıp diğer ekip üyelerini daha güvenli bir Groove 2007 çalışma alanına davet etmenize yardımcı olabilir. Böylece, dinamik ekip çalışması ve bilgi paylaşımı daha çabuk başlamış olur.

Office Enterprise 2007'de neler var

 • Word 2007
 • Excel 2007
 • PowerPoint 2007
 • Publisher 2007
 • Access 2007
 • Outlook 2007
 • OneNote 2007
 • InfoPath 2007
 • Groove 2007
 • Communicator 2007

 • Word 2007
  Office Word 2007, yeni bir kullanıcı arabiriminde kapsamlı bir yazı araçları kümesi sağlayarak kullanıcıların profesyonel görünümlü belgeler oluşturmasına yardımcı olur. Zengin gözden geçirme, açıklama ekleme ve karşılaştırma yetenekleri, iş arkadaşlarınızın görüşlerini kısa süre içinde toplamanıza ve bunları yönetmenize katkıda bulunur. İleri düzey veri tümleştirmesinin yardımıyla, belgelerin önemli iş bilgilerini içeren kaynaklarla bağlantılı kalmasını güvence altına alırsınız.

 • Excel 2007
  Office Excel 2007, daha bilinçli kararlar almanıza yardımcı olmak için bilgileri çözümlemeye, paylaşmaya ve yönetmeye yönelik güçlü bir araçtır. Office Excel 2007 yeni, sonuca yönelik bir arabirim, oluşturulması ve kullanımı kolay Özet Tablo görünümleri, gelişmiş formül yazma ve zengin veri görüntüleme olanaklarının yanı sıra profesyonel görünümlü grafik ve tablolar oluşturmak için çok daha hızlı bir çözüm sunar. Excel Services ve Microsoft Office SharePoint Server 2007'yi kullanarak, işle ilgili önemli bilgiler içeren elektronik tabloları paylaşabilir ve yönetebilirsiniz.

 • PowerPoint 2007
  Office PowerPoint 2007, çok etkili, dinamik sunuları hızla oluşturabilmenizi sağlarken, iş akışını ve bu bilgileri paylaşma yollarını da bütünleştirir. Office PowerPoint 2007, müthiş görünümlü sunular oluşturabilmeniz için yeniden tasarlanan kullanıcı arabiriminden yeni SmartArt Grafikleri ve biçimlendirme yeteneklerine kadar her şeyi sizin denetiminize sunar. Kısa sürede çok etkili ve dinamik sunular oluşturmak için PowerPoint 2007'yi kullanın.

 • Office Publisher 2007
  Office Publisher 2007, fikir aşamasından teslim aşamasına kadar pazarlama etkinliklerinizi yönetmenize yardımcı olur. Yeni ve geliştirilmiş yetenekler, çok çeşitli pazarlama malzemeleri oluşturma, markanızı hazırlama, müşteri listelerini yönetme ve pazarlama kampanyalarınızı izleme işlemlerinin tümünü evinizde yapabilmeniz için size yol gösterir.

 • Access 2007
  Office Access 2007 ayrıntılı bir veritabanı bilgisine sahip olmadan, geliştirilmiş bir arabirim ve etkileşimli tasarım olanakları kullanarak bilgileri kolayca ve hızla izleyip raporlamanızı sağlar. Önceden oluşturulmuş veritabanı çözümlerini kullanarak kolayca çalışmaya başlayın; bunları değişen iş gereksinimlerinize göre değiştirip uyarlayın. E-postalardaki formlar aracılığıyla bilgi toplayın veya başka uygulamalardan veri alın. Bilgileri, daha büyük oranda bilgi temelli kararlar vermeyi kolaylaştıracak biçimde sıralanmış, filtrelenmiş ve gruplanmış olarak görüntüleyen ayrıntılı raporlar oluşturun ve bunları düzenleyin. Değişiklik geçmişini izleyebileceğiniz, silinmiş bilgileri kurtarabileceğiniz, veri erişim izinleri ayarlayabileceğiniz ve bilgilerinizi düzenli olarak yedekleyebileceğiniz Microsoft Windows SharePoint Services teknolojisi listelerini kullanarak bilgileri başkalarıyla paylaşın. Office Access 2007 hızlı bir başlangıç yapmanız için size önceden oluşturulmuş veritabanı çözümlerini içeren bir kitaplık sunar.

 • Outlook 2007
  Office Outlook 2007, zamanınızı ve bilgilerinizi yönetmek, sınırların ötesinde bağlantı kurmak ve size ulaşan bilgilerin denetimini elinizde tutmak için tümleşik bir çözüm sağlar. Office Outlook 2007, tek bir konumdan iletişim malzemeleriniz arasında hızla arama yapmak, çalışmanızı düzenlemek ve bilgileri başkalarıyla daha rahat paylaşmak için kullanabileceğiniz yenilikler sunar. Office Outlook 2007 zamanınızı ve bilgilerinizi daha iyi yönetmenize yardımcı olacak tümleşik bir çözüm sağlar.

 • OneNote 2007
  Office OneNote 2007, kişilere notlarını ve bilgilerini toplayacakları bir yer, aradıklarını kısa sürede bulmaları için güçlü bir arama özelliği ve büyük bir bilgi yükünü yönetebilmek ve birlikte daha verimli çalışabilmek için kolay kullanılan paylaşılan not defterleri sağlayan dijital bir not defteridir.
  Kağıt kullanılan sistemlerden, sözcük işlem sistemlerinden, e-posta sistemlerinden ve diğer üretkenlik programlarından farklı olarak, Office OneNote 2007 metin, resim, dijital el yazısı, ses ve görüntü kaydı ve daha birçok öğeyi bilgisayarınızdaki tek bir dijital not defterinde bir araya getirmeniz ve düzenlemeniz için gereken esnekliği sağlar. Office OneNote 2007 gereken bilgileri el altında bulundurmanızı sağlayarak ve e-posta iletileri, kağıt bloknotlar, dosya klasörleri ve yazılı çıktılar içinde bilgileri arayarak kaybedeceğiniz zamanı azaltarak üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı olabilir.

 • InfoPath 2007
  Office InfoPath 2007, kuruluşunuza etkili iş formu çözümleri sunmak amacıyla alışılmış Microsoft Office sistemi ortamını Microsoft Office InfoPath Forms Services ile bir araya getirir. Office InfoPath 2007, kuruluşların form yönlendirmeli iş süreçlerini etkili bir biçimde yapılandırmalarına ve yönetmelerine yardımcı olur.

 • Groove 2007
  Office Groove 2007, ekiplerin nerede, ne zaman ve kiminle olursa olsun, birlikte daha etkin bir biçimde çalışmalarına yardımcı olan bir işbirliği yazılım programıdır. Office Groove 2007 çalışma alanlarında çalışmak zaman kazandırır, üretkenliği artırır ve ekibin son ürünlerinin kalitesini güçlendirir. Office Groove 2007, 2007 Microsoft Office sisteminin, ekiplerin ve kuruluşların daha etkili bir biçimde işbirliği yapmalarına sağladığı katkının sadece küçük bir örneğidir.

 • Communicator 2007
  Office Communicator 2007, kişilerin farklı yerlerde ve saat dilimlerinde anlık mesaj (IM), ses ve videoyu da içeren çeşitli iletişim seçenekleriyle kolay iletişim kurabilmelerini sağlayarak, daha üretken olmalarına yardım eden bir birleşik iletişim istemcisidir. 2007 Microsoft Office sisteminde Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Groove ve SharePoint Server'i de içeren programlarla tümleştirme, bilgi çalışanlarına birbirleriyle tutarlı ve basit bir kullanıcı deneyimi aracılığıyla iletişim kurmak için birçok değişik yöntem sunar.

  Sistem Gereksinimleri:
  İşletim sistemi: Microsoft Windows XP Service Pack (SP) 2 veya ilerisi ya da Microsoft Windows Server 2003 (veya ilerisi) gerekir.

  Bilgisayar ve işlemci: 500 megahertz (MHz) veya daha hızlı işlemci; 256 megabayt (MB) veya daha büyük RAM; DVD sürücüsü; Microsoft Office Outlook 2007 Business Contact Manager'ı çalıştırmak için 1 gigahertz (GHz) ve 512 MB veya daha büyük RAM gerekir. Sabit disk yükleme için 2 gigabayt (GB) gerekir; özgün karşıdan yükleme paketi sabit sürücüden kaldırılırsa, yükleme sonrası bu disk alanının bir bölümü serbest bırakılır.

  Monitör çözünürlüğü: En az 800x600; 1024x768 veya daha yüksek çözünürlük önerilir.

  Internet bağlantısı: Ürünlerin karşıdan yüklenmesi ve etkinleştirilmesi için geniş bant bağlantısı, 128 kilobit/saniye (Kbps) veya daha hızlı bağlantı.

  Ek bileşenler: Hizmet paketleriyle birlikte Microsoft Internet Explorer 6.0, Outlook 2007 kullanıcıları için Microsoft Exchange Server 2000 veya ilerisi gerekir. Outlook 2007 Business Contact Manager'ı yüklemek için önce Outlook 2007'yi yüklemelisiniz.

 • Microsoft Office Enterprise 2007 Türkçe sürümü innDirdikten sonra sisteminize kurmak için buraya tıklayarak Live! hesabınız ile (MSN hesabınız) Microsoft Beta deneme programına kayıt olabilir (form doldurmanız gerekiyor), ve ürün anahtarınızı edinebilirsiniz. E-posta adresinize gelecek ürün anahtarı 60 günlük deneme sürümü kullanımı içindir, bu anahtar girilmediği takdirde ürün sadece 25 kez çalıştırılabilmektedir.

  © 2006 Microsoft Corporation. Tüm hakları saklıdır.
 • Sürüm : 2007
  Boyut : 499 Mb
  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
  Kısıtlama : 60 Gün/25 Kullanım
  Dil : Türkçe
  İşletim Sistemi : Windows 2003/XP/Vista
  Üretici Firma : Microsoft Corp.

  »»» Programı indir «««

 • No comments:

  Post a Comment